Skandal w Biedronce ze świeżakami ! Maskotkę otrzymasz tylko za kilka tysięcy złotych!

Od dziś można w Biedronce zbierać punkty i w ramach promocji Gang świeżaków wymieniać je na dwa rodzaje maskotek – większe świeżaki i mniejsze juniorzy. Punkty dostaje się za zakupy w Biedronce. Najszybciej na maskotkę uzbierają posiadacze karty moja Biedronka, kupujący warzywa i owoce, za które przyznawane są dodatkowe punkty. Mimo to zdobycie pełnej kolekcji świeżaków i juniorów to prawdziwe wyzwanie.

Zebranie całej kolekcji świeżaków i juniorów może być trudne, bo nawet przy wykorzystaniu wszystkich bonusowych punktów i tak trzeba wydać w Biedronce kilka tysięcy złotych. Dlatego część klientów może zdecydować się po prostu na kupno maskotek w regularnej cenie. Nie są one tanie, kosztują 49,99 zł za sztukę, ale można je zdobyć od razu. Niestety dotyczy to tylko świeżaków. Jak dowiedział się Fakt24.pl maskotki juniorzy nie będą dostępne w sprzedaży, można je zdobyć tylko poprzez zbieranie punktów.

Skompletowanie pełnej kolekcji (maskotki+ juniorzy) bez korzystania z bonusów oznaczałoby konieczność wydania w Biedronce niemal 17 tys. zł w ciągu trzech miesięcy (akcja trwa do 19 listopada). To oczywiście trudne do zrealizowania. Maksymalne wykorzystanie wszystkich bonusów pozwala zmniejszyć tę kwotę czterokrotnie do 4,2 tys. zł.

Wszystkie cztery świeżaki można też kupić za niecałe 200 zł. Żeby zebrać pozostałe 6 juniorów trzeba jednak zrobić zakupy w przedziale od 1800 do 7200 zł. Ciekawe, ilu osobom uda się zebrać całą kolekcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *